Comikus
12.5.2008 22:25
Autorská citace #1
12.5.2008 22:25 - Rytíř
Jako je to pěkný :)
Mam jedinou drobnou námitku - když tak koukám na ty elfy a bonusy, co mají ostatní, tak bych ji možná místo +2 Obr, Mdr dal +2 Obr, Char.
Je pravda, že pak hrozí, že se jim budou trpaslíci vysmívat, že jsou proti nim moudřejší, ale co už.. :) Správnej elf musí bejt především milej a hezkej! :))
Autorská citace #2
13.5.2008 15:18 - wraiths
jo pekny. jen tieflink je co? jak vypada,jake ma vlastnosti? a potom klasika "pulelf" existuje ci jste zrusili...
Rytíř: no a nebo misto +2Mdr, +2Int.... no ale to pak uz muzete hrat rovnou Pathfindera :-)). ( jouk )
Autorská citace #3
13.5.2008 15:24 - Alek
Žádný směsky u nás nemáme, asi nepřežily, ale jinak jsme nesmírně tolerantní, ostatně trpíme v grupě i bastarda. :-))
Autorská citace #4
13.5.2008 15:32 - wraiths
Alek: takze pulork, to je vlastne cistej ork... ;-).
Autorská citace #5
13.5.2008 15:36 - Alek
No, na půlorcích se zatim pracuje, ale je s nima těžší práce než s poloelfíma slečinkama. :-)
Autorská citace #6
13.5.2008 16:20 - Rytíř
Si začínám myslet, že v tlupě budem trpět ještě víc... hlavně teda někteří budou trpět! :))
Půlefové jsou divný - my berem elfy hodně podle Tolkiena, a tam půlefové byli jednak hodně vzácný :) a jednak vlastně neexistovali - buď byli jako lidi nebo jako elfové, museli se rozhodnout.
Půlrokové jsou divný, nikdy sme je nikdo nehrál, nechápu, že ještě přežívaj. Jsou tam jenom proto, že se DMovi líbí svalnatý nebojácní týpci, který nás dokážou v boji řádně potrápit :))
Autorská citace #7
13.5.2008 19:27 - Comikus
Půlelfové na allmiru neexistují
Autorská citace #8
14.5.2008 07:12 - wraiths
Comikus: ok jen jsem byl zvedavej. a ten tiefling...? "tiskarsky sotek"? me jen zarazi ze by byl pomalejsi nez elf.
Rytíř: tak je mi jasny co je Kas zac(neboj., svalnaty,...) muhehe :-)).
presne to jsem myslil s pulelfama. bud se radi k lidem a nebo je to elf.
Autorská citace #9
19.6.2009 17:17 - j.
Mě příde tak divný mít půlorky (to už sou půlelfové mnohem normálnější), místo nich bych dal třeba normální orky...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055443048477173 secREMOTE_IP: 3.133.131.168